Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 414140 |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Souřadnice: | 49°49*19*N,18°13*20*E |
PSČ: | 709 00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bogus Martin | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 17,10 | 26 | 0 | |
Bogus Martin | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 17,40 | 31 | 0 | |
Gregořica Filip | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 20,38 | 63 | 0 | |
Jarolímová Aneta | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 19,02 | 40 | 0 | |
Jarolímová Aneta | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 21,32 | 62 | 0 | |
Krempaský Andrej | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 25,47 | 81 | 0 | |
Martuš Michal | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 19,66 | 55 | 0 | |
Maturová Karolína | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 17,26 | 19 | 0 | |
Maturová Karolína | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 17,42 | 23 | 0 | |
Nováková Martina | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 14,72 | 1 | 0 | |
Nováková Martina | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 15,52 | 3 | 0 | |
Sopkovič Adrián | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 17,84 | 33 | 0 | |
Vydrželová Beata | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 23,32 | 76 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Nová Ves Bogus Martin, nejlepěí čas: 17,10 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Gregořica Filip, nejlepěí čas: 20,38 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Jarolímová Aneta, nejlepěí čas: 19,02 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Krempaský Andrej, nejlepěí čas: 25,47 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Martuš Michal, nejlepěí čas: 19,66 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Maturová Karolína, nejlepěí čas: 17,26 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Nováková Martina, nejlepěí čas: 14,72 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Sopkovič Adrián, nejlepěí čas: 17,84 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Nová Ves Vydrželová Beata, nejlepěí čas: 23,32 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře